Obiekty LOK

Siedziba Zarządu Rejonowego LOK Pleszew

Budynek Zarządu Rejonowego a jednocześnie Strzelnica znajduje się na ulicy Poniatowskiego 7 w Pleszewie. Na terenie znajduje się umiejscowiona w głębokim wykopie strzelnica pół zamknięta ze stanowiskami strzeleckim znajdującymi się wewnątrz budynku. Strzelnica pół zamknięta pozwala na organizację zawodów strzeleckich na dystansie 25m i 100m. W konkurencjach z broni krótkiej centralnego i bocznego zapłonu oraz z broni długiej bocznego zapłonu. W budynku znajduje się również zamknięta strzelnica pneumatyczna.

Budynek oraz strzelnice wykorzystywane są przez cały rok. Na terenie ośrodka LOK przeprowadzane są szkolenia i zawody dla młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Adres:

ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego 7,
63-300 Pleszew

Tel.: 62 742 76 62,
Fax: 62 742 12 74,

GPS: N51°53'20.0", E17°46'34.8"
Zobacz na mapach Google

Strzelnica Karczemka - Ludwina k. Pleszewa,

Prawie 200m strzelnica LOK przejęta w 2010 roku, były poligon a potem strzelnica policyjna dzięki zaangażowaniu Kierownika Rejonu LOK Pleszew oraz członków klubu GILZA stał się znów ważną częścią Środowiska Strzeleckiego. Użytkowana praktycznie przez cały rok pozwala na realizację zawodów z różnych rodzajów broni palnej, w tym czarno-prochowej.

Strzelnica posiada maszyny pozwalające na przeprowadzanie konkurencji TRAP, stanowiska strzeleckie z krótkiej i długiej broni palnej bocznego i centralnego zapłonu. Strzelnica LOK Karczemka położona jest po środku rozległego lasu. Na terenie znajduje się zaplecze techniczne oraz sanitarne, pozwalające na przeprowadzanie nawet kilkudniowych zawodów.

Jak dojechać!?

Ludwina k. Pleszewa

GPS: N51°51'14.7", E17°49'16.9"
Zobacz na mapach Google