Obiekty LOK

Siedziba Zarządu Rejonowego LOK Pleszew

Budynek Zarządu Rejonowego a jednocześnie Strzelnica znajduje się na ulicy Poniatowskiego 7 w Pleszewie. Na terenie znajduje się umiejscowiona w głębokim wykopie strzelnica pół zamknięta ze stanowiskami strzeleckim znajdującymi się wewnątrz budynku. Strzelnica pół zamknięta pozwala na organizację zawodów strzeleckich na dystansie 25m i 100m. W konkurencjach z broni krótkiej centralnego i bocznego zapłonu oraz z broni długiej bocznego zapłonu. W budynku znajduje się również zamknięta strzelnica pneumatyczna.

Budynek oraz strzelnice wykorzystywane są przez cały rok. Na terenie ośrodka LOK przeprowadzane są szkolenia i zawody dla młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

Adres:
ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego 7,
63-300 Pleszew

tel.: 62 742 76 62,
faks: 62 742 12 74

Strzelnica Karczemka - Ludwina k. Pleszewa,

300m strzelnica LOK przejęta w 2010 roku, były poligon a potem strzelnica policyjna dzięki zaangażowaniu Kierownika Rejonu LOK Pleszew oraz członków klubu GILZA stał się znów ważną częścią Środowiska Strzeleckiego. Użytkowana praktycznie przez cały rok pozwala na realizację zawodów z różnych rodzajów broni palnej, w tym czarno-prochowej.

Strzelnica posiada maszyny pozwalające na przeprowadzanie konkurencji TRAP, stanowiska strzeleckie z krótkiej i długiej broni palnej bocznego i centralnego zapłonu. Strzelnica LOK Karczemka położona jest po środku rozległego lasu. Na terenie znajduje się zaplecze techniczne oraz sanitarne, pozwalające na przeprowadzanie nawet kilkudniowych zawodów.

Lokalizacja:
ul. Ludwina K1
63-300 Ludwina k. Pleszewa

tel.: +48 513 184 259